Vrienden van Tinca

Bij deze wil de vereniging “Vrienden  van Tinca” iedereen die heeft meegeholpen aan de actie “Boodschappen voor Tinca” bij de EMTE in Arnemuiden 19 februari jl., hartelijk bedanken. De opbrengst van de actie was 51 voedselpakketten. Ook iedereen die boodschappen heeft afgegeven, hartelijk dank hiervoor. Inmiddels zijn alle spullen, inclusief de boodschappen, op de juiste bestemmingen afgegeven. Alles bij elkaar ging het om 93 m³. Dit is kleding en voedselpakketten voor 125 gezinnen, fietsen, rolstoelen, rollators, ledikanten, kinderspeelgoed enz. enz.

Ook is er weer een bezoek gebracht aan het hospice, voor wie onze jeugd van de kindernevendienst enige jaren geleden voor grote pannen heeft gespaard. Op de foto is goed te zien dat hier flink gebruik van gemaakt wordt!

Al met al was het een goed, geslaagd transport, helaas is het echter noch steeds bitter noodzakelijk dit werk te blijven doen. We hopen dan ook in de toekomst weer op een ieders steun en/of medewerking te mogen rekenen.

Namens de “Vrienden van Tinca”, Maarten Kwekkeboom